Producenci kas fiskalnych

Kasy fiskalne dla mechaników będą bezwzględnie obowiązkowe w 2015 roku. Dla wielu przedsiębiorców, którzy mają swoje warsztaty samochodowe, ale nie mają jeszcze kasy zmiany w przepisach oznaczają jedno: Zakup urządzenia fiskalnego dla firmy. Wbrew pozorom na przemyślany wybór, instalację kasy lub drukarki fiskalnej i dopełnienie wszystkich formalności, pozostało niewiele czasu.

 

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Sprawdź, co masz do dyspozycji. Jeśli chodzi o kasy fiskalne dla mechaników, Warszawa i inne duże miasta mają spory wybór urządzeń różnych producentów. Które firmy są najbardziej znane i godne zaufania? Jakie rodzaje kas fiskalnych oferują?

 

POSNET

 

Posnet to polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Znajduje się w grupie liderów sprzedających urządzenia rejestrujące – zaraz obok firmy Novitus i Elzab.

Drukarki i kasy fiskalne Posnet to produkty cenione i często wybierane przez przedsiębiorców. Posnet ma bardzo szeroki wybór urządzeń różnej wielkości, o różnych parametrach i do różnych zastosowań. Od zaawansowanych drukarek fiskalnych, przez klasyczne kasy stacjonarne, po sprytne, małe i lekkie urządzenia mobilne. Firma wciąż udoskonala swoje produkty i dzięki temu może zaoferować przedsiębiorcom nowoczesne rozwiązania np. kasy fiskalne z modułem elektronicznej kopii paragonów, czy drukarki fiskalne z opcją komunikacji zdalnej przez Ethernet. W ofercie Posnet są jednak nie tylko urządzenia fiskalne, ale tez rozmaite peryferia: wagi elektroniczne, skanery kodów kreskowych czy monitory dotykowe.

Które kasy fiskalne Posnet można polecić dla mechanika? Np. mobilne kasy Posnet Mobile HS EJ, czy Posnet Mobile EU, a także drukarki fiskalne – przenośną Posnet Temo HS EJ lub stacjonarną Posnet Thermal FV.

 

ELZAB

Elzab to producent posiadający ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń fiskalnych. Historia firmy sięga 1969 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija. Coroczne raporty Instytutu Rynku Elektronicznego pokazują, że przez ostatnie 15 lat Elzab jest wiodącą firmą na rynku urządzeń fiskalnych w Polsce. Produkuje kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, drukarki paragonowe i inne.

Co z oferty Elzab można polecić mechanikom? Każdy nowoczesny mechanik, a także wielbiciel innowacji technologicznych zwróci uwagę na Elzab K10. Elzab K10 to pierwsza kasa z ekranem dotykowym. Działa podobnie jak smartfon lub tablet. Jej intuicyjna obsługa sprawia, że jest to dobra kasa fiskalna dla mechanika, który nie miał wcześniej do czynienia z urządzeniem tego typu. Jest mała i poręczna, dlatego sprawdzi się także w tych warsztatach, gdzie nie ma zbyt dużo przestrzeni biurowej – albo nie ma jej w ogóle, ponieważ biuro znajduje się w domu mechanika.

 

NOVITUS

Novitus działa na polskim rynku od 1994 roku. Dysponuje szeroką ofertą urządzeń fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Jest również liderem eksportu urządzeń fiskalnych. Urozmaicona oferta kas i drukarek fiskalnych pozwala wśród produktów Novitus wybrać takie urządzenie, które będzie dopasowane do potrzeb danej branży, wielkości i specyfiki przedsiębiorstwa.

Które urządzenia z oferty Novitus spełnią oczekiwania mechaników? Na przykład mobilna kasa Novitus Nano E. To mała, ale naprawdę solidna kasa fiskalna z wydajnym akumulatorem. Idealna dla mechanika i trudnych warunków, które panują w niejednym warsztacie samochodowym. Novitus Nano E podłączysz też bez problemu do komputera i terminala płatniczego.

 

INNOVA

Firma Innova S.A. powstała w 2001 roku. Od tamtej pory zaprojektowała już kilkanaście całkowicie nowych modeli kas i drukarek fiskalnych. Urządzenia fiskalne Innova to urządzenia wysokiej jakości, o przyjemnym, nowoczesnym wyglądzie, ergonomiczne i solidne i wielokrotnie nagradzane za te zalety.

Dla mechaników z oferty Innova można polecić z pewnością drukarkę fiskalną Innova Profit EJ. Innova Profit EJ to elegancka, nowoczesna i posiada wiele funkcji, które doceni właściciel każdego większego warsztatu samochodowego. Ma pojemną bazę towarów i usług, możliwość drukowania faktur dla klientów oraz możliwość podłączenia peryferiów np. czytnika kodów kreskowych.

Oczywiście to jedyni producenci urządzeń fiskalnych w Polsce – z pewnością jednak produkty tych wiodących na krajowym rynku firm, to godne zaufania i polecenia kasy fiskalne dla mechaników. Warszawa w wielu punktach oferuje sprzedaż urządzeń Posnet, Elzab, Innova i Novitus. Warto znaleźć taki salon kas fiskalnych, który ma nie tylko szeroki wybór, ale tez doświadczenie. Wykwalifikowani serwisanci w takim salonie będą doskonale zorientowani jakie zalety posiadają konkretne model kas i zaproponują urządzenie fiskalne najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego warsztatu.