Novitus Nano E

kasa dla mechnika

Poszukujesz kasy fiskalnej małej, funkcjonalnej, a jednocześnie eleganckiej? Spójrz na to urządzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród usługodawców z różnych branż: To kasa fiskalna dla mechaników, stacji diagnostycznych i wulkanizacji Novitus Nano E. Małe gabaryty sprawiają, że zmieści się na każdym biurku czy stole. Została wyposażona w wytrzymały akumulator, dzięki któremu wydrukujesz aż 2.500 paragonów fiskalnych bez ładowania!

Kasa fiskalna dla mechaników, stacji diagnostycznych i wulkanizacji Nano E sprawdzi się w pracy w terenie. Zdarza Ci się jeździć do swoich klientów? Wybierz kasę na tyle małą, że zmieści się w torbie. Nano E ma mocną obudowę, wykonaną z plastiku odpornego na uderzenia – dzięki temu nie musisz obawiać się o uszkodzenie urządzenia zarówno w terenie, jak i w warsztacie.

Spore możliwości komunikacyjne kasy fiskalnej Novitus Nano E sprawiają, że urządzenie łatwo podłączysz zarówno do komputera, jak i do innych urządzeń peryferyjnych – na przykład terminala płatniczego czy czytnika kodów kreskowych. Kasa ma port RS232, port USB, jak również moduł Bluetooth umożliwiający komunikację bezprzewodową. To ogromnie poprawia jakość obsługi klienta i ułatwia pracę z kasą.

Warto również zwrócić uwagę na moduł elektronicznej kopii paragonu, który pozwoli mechanikowi oszczędzić aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Obecnie kopie paragonów fiskalnych należy przechowywać przez 5 lat. W kasie fiskalnej Nano E kopie zapisują się w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC – to ogromna wygoda. Dane zapisane w ten sposób są bezpieczne i można je w każdej chwili odtworzyć.

Czego chcieć więcej od kasy fiskalnej? Jeśli czujesz, że Nano E to kasa dla Ciebie, przyjdź do naszego salonu sprzedaży i obierz swoje urządzenie!

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla mechaników, stacji diagnostycznych i wulkanizacji:

Małe gabaryty i niska waga

Elektroniczna kopia paragonu

Wydajny akumulator litowo-jonowy

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

Duże możliwości komunikacyjne

Wytrzymała obudowa z plastiku odpornego na uderzenia

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Szuflada średnia aktywna

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września, 2014