Posnet Mobile HS EJ

kasa fisklana dla wulkanizacji

Potrzebna Ci mała, wygodna kasa fiskalna do wulkanizacji, stacji diagnostycznej, czy po prostu dla mechanika? Spójrz na to niezwykle praktyczne urządzenie: To najmniejsza kasa fiskalna na rynku Posnet Mobile HS EJ. Jest tak mała i lekka, że zmieści się w każdej torbie, a nawet w kieszeni! Szczególnie sprawdzi się u tych mechaników, którzy pracują w terenie – jeżdżą do klienta, któremu muszą wystawić paragon fiskalny. To funkcjonalne urządzenie ma nie tylko małe gabaryty, ale też bardzo wytrzymały akumulator – pozwala on na wydruk aż 50.000 linii paragonu fiskalnego przez konieczności ładowania.

Kasa fiskalna dla wulkanizacji, stacji diagnostycznych i mechaników Mobile HS EJ została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci oszczędzić czas, pieniądze (50% kosztów zakupu papieru kasowego) a także nerwy w przypadku kontroli skarbowej. Pamiętaj, że kopie paragonów w obecnym stanie prawnym należy przechowywać przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. W przypadku tradycyjnej kopii papierowej spełnienie tego obowiązku rodzi spore problemy logistyczne. Natomiast w kasie fiskalnej Mobile HS EJ kopie paragonów zapisują się w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC – to ogromna wygoda, oszczędność i bezpieczeństwo danych.

Warto również zwrócić uwagę na prostotę obsługi kasy fiskalnej dla wulkanizacji, stacji diagnostycznych i mechaników Mobile HS EJ. Usługodawcy z różnych branż zwracają uwagę na niezwykłą intuicyjność obsługi tego urządzenia. Nie musisz tracić wielu godzin na naukę obsługi. Popełnisz też mniej błędów i będziesz obsługiwał klientów szybciej.

To oczywiście nie wszystkie zalety kasy fiskalnej Mobile HS EJ. Spora baza towarowa, aż 40-znakowa nazwa towaru lub usługi, duże możliwości komunikacyjne – to tylko niektóre z jej mocnych stron.

Podoba Ci się taka kasa? Przyjdź do salonu sprzedaży i wybierz ją już dziś!

 

Zalety tej kasy fiskalnej dla mechaników, stacji diagnostycznych i wulkanizacji:

Małe gabaryty i niska waga

Elektroniczna kopia paragonu

Intuicyjna obsługa

Wytrzymały akumulator litowo-polimerowy

Duża baza nazw towarów i usług

Spore możliwości komunikacyjne

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 4.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 x RS232

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny z systemem wrzutowym „drop-in”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 158 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Klawisze szybkiej sprzedaży: 10

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *